Siedem Pieczęci #7 - Demony morskich głębin

okładka
Autor: Kai Meyer

Siódmy tom serii powieści fantasy, napisanych przez mistrza prozy dziecięcej i młodzieżowej - Kaia Meyera - laureata prestiżowych nagród literackich, autora ponad 40 książek.

Bohaterką serii jest rudowłosa Kira i trójka jej przyjaciół, którzy walczą z wiedźmami i demonami, wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci. Te dziwne znaki pojawiają się na ich ramionach w momencie zagrożenia ze strony złych mocy. Dzielni nastolatkowie przeżywają w kolejnych tomach emocjonujące przygody i starają się rozwikłać zagadki i tajemnice, jakie napotykają w trakcie licznych podróży. Na co dzień żyją tak jak ich rówieśnicy - chodzą do szkoły, mają problemy z rodzicami, przeżywają pierwsze związki uczuciowe, lubią powłóczyć się po okolicy. A jednak są w pewien sposób naznaczeni.

Podczas kolejnej podróży mają dotrzeć do podwodnej stacji oceanicznej, skąd ojciec Kiry chce prowadzić tajemnicze badania na zatopionym statku wikingów. W trakcie podwodnej wyprawy przeżywają niecodzienne spotkanie. Na monitorach pojawia się gigantycznych rozmiarów rekin i od tego momentu zaczyna się cała seria dramatycznych wydarzeń. Czy nawet tu, 5000 metrów pod wodą, prześladują ich demoniczne moce? Przerażającą odpowiedź na to pytanie znajdują na dnie oceanu - ukrytą w skamieniałym statku wikingów...

Wydawnictwo: Videograf II
Miejsce wydania: Chorzów
Wydanie polskie: 6/2007
Tytuł oryginalny: Sieben Siegel:
Liczba stron: 152
Format: 125x195 mm
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-7183-471-4
Wydanie: I
Cena z okładki: 19,90 złblog comments powered by Disqus