Najmroczniejsze moce #2 - Przebudzenie

patronat gildii
okładka
Autor: Kelley Armstrong

Nie musisz być żywy, żeby się obudzić...

Chloe Saunders była jednak żywą i absolutnie normalną nastolatką, a przynajmniej tak jej się wydawało do chwili, gdy poznała wstrząsającą prawdę: jest chodzącym eksperymentem naukowym. W chwili narodzin została genetycznie zmodyfikowana przez grono bezwzględnych naukowców znane jako Grupa Edisona. Chloe dysponuje niezwykłymi zdolnościami: widzi duchy, a także jest w stanie wskrzeszać zmarłych, co często ma przerażające konsekwencje.

Co gorsza, rozwój jej talentu czyni ją groźną dla żyjących członków Grupy Edisona, którzy uznają, że czas najwyższy zakończyć eksperyment raz na zawsze. Ratując swe życie, Chloe ucieka z Lyle House z trojgiem innych nastolatków o nadnaturalnych zdolnościach: uroczym czarodziejem, cynicznym wilkołakiem i pełną temperamentu młodocianą wiedźmą. By złapać uciekinierów, prześladowcy poruszą ziemię i piekło. Dosłownie...

*  *  *

"Mroczne zaułki, krwiożerczy zombie i potoki krwi przyprawią czytelnika o dreszcze, a chemia, jaka się wytworzy pomiędzy Chloe a czarodziejem i wilkołakiem spowoduje nagły skok adrenaliny!".

Kirkus Review

Kelley Armstrong (ur. w 1968) pisarka kanadyjska zaliczana do grona najoryginalniejszych współczesnych twórców powieści z gatunku thrillera nadnaturalnego i kryminału; zanim poświęciła się pisaniu, ukończyła studia psychologiczne i informatyczne; autorka dwudziestu powieści, w tym m.in. Ugryzionej, Stolen, Wezwania, Przebudzenie (kontynuacja cyklu "Najmroczniejsze moce"). Z trójką dzieci i mężem mieszka na wsi w prowincji Ontario w Kanadzie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 11/2010
Tytuł oryginalny: Darkest Powers: The Awakening
Rok wydania oryginału: 2009
Liczba stron: 328
Format: 130x205 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788375065701
Wydanie: I
Cena z okładki: 32,90 zł


blog comments powered by Disqus