Love at Stake #5 - Ja Cię kocham, a Ty śpisz, wampirze

patronat gildii
okładka
Autor: Kerrelyn Sparks

Seksowna i tryskająca humorem powieść bestsellerowej pisarki z pierwszej piątki najpopularniejszych autorek paranormalnych komedii romantycznych.

Wampir z sąsiedztwa - bestseller numer 1 sieci Matras w listopadzie 2010

Co chcę na Gwiazdkę?

Znaleźć sobie sensownego faceta. I błagam, niech będzie wysoki, przystojny i… żywy!

Te święta nie są dla Toni zbyt wesołe. Jej przyjaciółka wylądowała w wariatkowie, bo upierała się, że zaatakowały ją wampiry. Toni może ją stamtąd wyciągnąć tylko jednym sposobem: udowadniając, że wampiry istnieją naprawdę. A kiedy poznaje tajemniczego Szkota, zaczyna podejrzewać, że to się jej uda.

Ian ma prawie pięćset lat, ale wygląda jak… Jak to możliwe, żeby nieżywy facet był tak diabelnie seksowny? Czy to właśnie on okaże się tym jedynym? Jeden zakazany pocałunek może obudzić wieczną namiętność – wystarczy jedna chwila pod jemiołą. Jeśli tylko nie przerwie jej ktoś, kto chce wydrzeć Ianowi jego niebezpieczną tajemnicę...

Pierwsza powieść Kerrelyn Sparks Jak poślubić wampira milionera wyfrunęła z jaskini nietoperza z takim impetem, że stała się debiutem roku w renomowanym amerykańskim wydawnictwie. O książce zrobiło się tak głośno, że zainteresowali się nią nawet nieumarli – co trochę zaniepokoiło Kerrelyn. Rozwiązała ten problem, pisząc kolejne powieści, dzięki którym weszła do pierwszej piątki najpopularniejszych autorek paranormalnych komedii romantycznych, wypełnionych akcją i humorem. Jej książki (Jak poślubić wampira milionera, Wampiry w wielkim mieście, Wampiry wolą szatynki, Wampir z sąsiedztwa) wydawane w Ameryce, Europie, Chinach i Japonii trafiają zawsze na listy bestsellerów, zdobywają prestiżowe nagrody i nominacje.

Wydawnictwo: Amber
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 12/2010
Tytuł oryginalny: Love at Stake: All I Want for Christmas is a Vampire
Rok wydania oryginału: 2008
Liczba stron: 416
Format: 130x205 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788324138289
Wydanie: I
Cena z okładki: 37,80 zł


blog comments powered by Disqus