Rachel Morgan #2 - Dobry, zły i nieumarły

patronat gildii
okładka
Autor: Kim Harrison
Tłumaczenie: Agnieszka Sylwanowicz

Czarownica Rachel Morgan, seksowna, niezależna łowczyni nagród, która krąży wśród najgęstszych cieni śródmieścia Cincinnati w poszukiwaniu grasujących nocą przestępców, ma niełatwe życie.

Potrafi sobie poradzić z odzianymi w skórę wampirami, a nawet zadaje się z przebiegłymi demonami. Lecz wielokrotny morderca, który żywi się specjalistami od najniebezpieczniejszego rodzaju czarnej magii, wystawia ją na niezwykle ciężką próbę.

Konfrontacja z pradawnym, nieprzejednanym złem to nie dziecinna zabawa - a tym razem Rachel będzie miała szczęście, jeśli uda jej się zachować duszę.

Seria o wiedźmie Rachel Morgan, której postać wykreowała Kim Harrison, cieszy się na świecie ogromnym powodzeniem i odnosi wiele sukcesów. Powieść przetłumaczono na 11 języków i sprzedano m.in. do: Serbii, Rosji, Holandii, Niemiec, Węgier, Japonii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Chin i Polski, a książki o wiedźmie Racheli są na listach bestsellerów większości sieci księgarskich w Stanach. Do dzisiaj w Stanach Zjednoczonych ukazało się 10 tomów, a serię wydano w 15 krajach świata.

Pierwszy tom Przynieście mi głowę wiedźmy ukazał się w wydawnictwie Mag jesiienia ubiegłego roku.

Wydawnictwo: Mag
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 2/2010
Tytuł oryginalny: The Good, the Bad, and the Undead
Rok wydania oryginału: 2005
Liczba stron: 640
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7480-158-4
Wydanie: I
Cena z okładki: 12,99 zł

Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus