Anita Blake #3 - Cyrk potępieńców

okładka
Autor: Laurell K Hamilton
Tłumaczenie: Robert Lipski

"Większość kobiet skarży się, że na tym świecie nie ma już atrakcyjnych wolnych mężczyzn. Ja ze swej strony pragnęłabym spotkać choć jednego, który byłby zwykłym śmiertelnikiem".

Anita Blake

W St. Louis rzadko dochodzi do zabójstw dokonywanych przez wampiry, nad bezpieczeństwem obywateli czuwa bowiem Anita Blake, zwana Egzekutorką. Jednak w mieście pojawia się nowy, prastary mistrz wampirów, burząc panujący porządek.

Anita znajdzie się w samym centrum wojny o władzę pomiędzy dwoma klanami wampirów. Wydaje się, że nic prócz śmierci jednego z przywódców nie jest w stanie jej ocalić. Trwa polowanie na Mistrza Miasta, w którym udział bierze też Edward, nazywany Śmiercią, najlepszy i najbardziej bezlitosny płatny zabójca.

Czy Anita uniknie ataków wampirów i ich sług, czy zdradzi Mistrza Miasta? Czy Egzekutorka i Śmierć zjednoczą siły, aby pokonać zastępy mistrza-przybysza, czy też wplątani w pajęczynę intryg zwrócą się przeciw sobie? Jaki będzie wynik ostatecznej konfrontacji? Czy ulice St. Louis spłyną krwią...?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 6/2010
Tytuł oryginalny: Circus of the Damned
Rok wydania oryginału: 1995
Liczba stron: 482
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788375064605
Wydanie: II
Cena z okładki: 29,90 zł


blog comments powered by Disqus