Dziewięć żyć Chloe King #1 - Upadła

patronat gildii
okładka
Autor: Liz Braswell
Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak

Przechylił jej głowę i zamknął jej oczy.
Następnie wytarł malutkie srebrne ostrze w chusteczkę, przykucnął koło swojej ofiary i czekał. Kiedy się ocknie, zabije ją ponownie.

Chloe King to normalna nastolatka, chodzi do szkoły, interesuje się chłopcami, kłóci się z mamą. Jednak w dniu jej 16 urodzin dzieje się coś naprawdę dziwnego: Chloe spada z wysokiej wieży w Los Angeles. Powinna umrzeć ale... nie umiera. Powoli odkrywa prawdę o sobie, o swojej rasie. Nie wie, kim naprawdę jest ani kim był jej ojciec... kto jest jej przyjacielem, a kto chce ją dopaść. Jej prześladowca cały czas czai się w cieniu, żeby znów zabić. Bo Chloe ma dziewięć żyć, ale czy one jej wystarczą...?

Pierwsza część trylogii znanej na całym świecie!

*  *  *

Połączenie mitologii ze współczesnością to mieszanka wybuchowa. Cały czas coś się dzieje. Książkowa Chloe to dziewczyna z kocim pazurem. Jest rozwydrzona, samolubna, nieodpowiedzialna i "niegrzeczna", ale muszę powiedzieć, że taką ją lubię.

Recenzja Czytelniczki

Nie przepadam za zbędnymi opisami i szybko się nudzę, ale Chloe czytałam z przyjemnością i bez przerw. No i mega plus za tajemniczość!

Recenzja Czytelniczki

Trailer książki:

Na podstawie książki powstał serial o tym samym tytule.

Wydawnictwo: Filia
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 3/2013
Tytuł oryginalny: Nine Lives of Chloe King: The Fallen
Rok wydania oryginału: 2004
Liczba stron: 300
Format: 130x200 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788363622145
Wydanie: I
Cena z okładki: 34,90 zł


blog comments powered by Disqus