1812: Serce Zimy

okładka
Autor: Magdalena Reputakowska, Maciej Reputakowski
Lektor: Jarosław Boberek, Piotr Fronczewski, Jacek Kopczyński

Zanurz się w wyjątkowym doznaniu interaktywnej audio książki!

Wciel się w Korwina Giedyminowicza i weź udział w niezwykłej przygodzie, w której historia przeplata się z fantazją. Zamknij oczy i wsłuchaj się w płynną narrację, efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną specjalnie dla Serca Zimy.

Serce Zimy to pierwszy interaktywny audiobook, inaczej mówiąc jest to nowatorska gra, która niemal wyłącznie opiera się na dźwiękach. Grafika została zredukowana do minimum tak, aby gracz mógł skoncentrować się na opowieści.

Akcja rozgrywa się w czasie inwazji wojsk Napoleona na Rosję. Gracz wciela się w Korwina Giedyminowicza, młodego litewskiego oficera, któremu żądna władzy Pani Zimy uprowadziła siostrę. Aby ją ocalić, Korwin wyrusza wraz z armią Napoleona w głąb nieznanego, niebezpiecznego kraju. Stawia czoła siłom mroźnej śmierci i odkrywa w sobie dziedzictwo lykantropii. Historia ma wiele wątków, a decyzje, które podejmuje gracz, mają wpływ na losy bohaterów i bieg wydarzeń.

1812: Serce Zimy jest dziełem developerów Orange Labs, jednostki badawczo-rozwojowej Grupy TP. Scenariusz jest dziełem cenionego w świecie fantasy duetu: Magdy i Macieja Reputakowskich. Postaciom swoich głosów użyczyło 36 aktorów, w tym Piotr Fronczewski (lektor), Jacek Kopczyński oraz Jarosław Boberek.

Serce Zimy jest dostępne na komputery z systemem Windows oraz w wersji mobilnej na telefony komórkowe oraz tablety.

Wydanie polskie: 10/2011
Wydanie: Iblog comments powered by Disqus