Trylogia z Mercy Falls #3 - Ukojenie

okładka
Autor: Maggie Stiefvater

Współczesna opowieść o wilkołakach? Tak! A w niej nie tylko wielka miłość, ale także pożegnania i śmierć, ból niezrozumienia i niemożność bycia razem.

Grace i Sam spotykają się w Drżeniu. W Niepokoju walczą o to, żeby być razem. W "Ukojeniu" ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. Zaczyna się polowanie na wilki...

Sam zrobi dla Grace wszystko. Ale czy jeden człowiek i jedna miłość mogą naprawdę zmienić wrogi świat? Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zderzają sięze sobą w jednej chwili - chwili śmierci lub powrotu do życia. Czy bohaterowie naszej sagi wreszcie odnajdą ukojenie?

Ukojenie to magiczna księga, w której nadal takie wartości jak miłość, przyjaźń, zaufanie i oddanie spełniają nadrzędne role. Maggie Stiefvater stanęła na wysokości zadania i utkała niebywale fascynującą kontynuację powieści o Grace i Samie.(...) To znakomity kąsek dla wszystkich, którzy pokochali wilkołaki z Mercy Falls. Gwarantuje kolejne niezapomniane godziny w ich towarzystwie. Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać historii miłości Grace i Sama, zachęcam do sięgnięcia po tą sagę. Nie będziecie żałować. Gorąco polecam!

Wydawnictwo: Wilga
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 4/2012
Tytuł oryginalny: Wolves of Mercy Falls: Forever
Rok wydania oryginału: 2011
Liczba stron: 518
Format: 130x200 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788325904586
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,99 zł


blog comments powered by Disqus