Zombie #1 - Zombie survival

patronat gildii
okładka
Autor: Max Brooks

Zombie survival, czyli praktyczny podręcznik obrony przed atakiem żywych trupów.

Nie szafuj lekkomyślnie swoim najdroższym skarbem - życiem. Ten poradnik stanowi klucz do przetrwania ataku żywych trupów, które mogą już teraz czyhać na ciebie - korzystając z twojej niewiedzy.
Zombie survival zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć o obronie na wypadek takiego starcia, sprawdzone porady zapewniające bezpieczeństwo tobie i twoim najbliższym. Ta książka może wam uratować życie.

Powstaje z grobu, a ciało jego nieczyste domem czerwi. Bez życia w oczach, zimna jego skóra, serce mu w piersi nie bije. Jego dusza pusta i mroczna jak nocne niebo. Drwi z ostrzy, plwa na strzały żadnej szkody mu nie czyniące. Po kres wieczności błąka się po ziemi, wietrząc krew żywych i ucztując na kościach potępionych. Strzeżcie się żywej śmierci!

Z rozproszonych tekstów hinduistycznych, około 1000 r. p.n.e.

Zombie - [zombi:], nieodm.: 1. ożywiony trup żywiący się mięsem żywych ludzi. 2. zaklęcie voodoo ożywiające zmarłych. 3. w religii voodoo bóg pod postacią węża. 4. osoba działająca lub poruszająca się w szoku "jak zombie". Słowo pochodzenia zachodnioafrykańskiego.

Wydawnictwo: Red Horse
Miejsce wydania: Lublin
Wydanie polskie: 8/2007
Tytuł oryginalny: The Zombie Survival Guide: Complete Protection from the Living Dead
Rok wydania oryginału: 2003
Liczba stron: 400
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-60504-43-7
Wydanie: I
Cena z okładki: 32


Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus