Zombie #1 - Zombie survival (wyd. II)

okładka
Autor: Max Brooks

Podręcznik technik obrony przed atakiem żywych trupów.

Bez zbędnej zwłoki (zwłok) skorzystajcie z jedynej szansy i uzbrójcie się w najlepszy przewodnik o technikach obrony przed atakiem zombie! Ta książka uratuje Wam życie!

Wirus Solanum, powodujący światową plagę zombizmu, czai się tuż za rogiem. Krwiożercze potwory są wszędzie, a dotychczasowe przeciwdziałania pandemii wydają się nieskuteczne. Jak dotąd to ocaleni są słabszą stroną w tej wojnie. Tak nie musi być.

Zombie survival zawiera wszystko na temat sztuki przetrwania w świecie opanowanym przez „nieśmiertelnych".  Rozpoznanie pierwszego stadium infekcji, dobranie skutecznej broni, dopasowanie ekwipunku, właściwe umocnienie kryjówki i wiele innych niezbędnych informacji. A przede wszystkim – efektywna eliminacja zagrożenia!

Przeżyjesz czy staniesz się jednym z NICH? Wybór należy do CIEBIE!

*  *  *

"Nastają mroczne czasy dla ludzkości. Wkrótce zaatakują nas zombie. Na szczęście jest też coś, co może nam uratować życie – poradnik Zombie survival. Kto chce przeżyć plagę żywej śmierci, powinien go przeczytać".

"Newsweek"

"Symbolem naszych czasów jest seria książek Maxa Brooksa, rozpoczęta poradnikiem obrony przed zombie – Zombie survival. Autor rzeczowo opowiada, co trzeba zrobić, jeśli atak nastąpi. Skuteczność piły łańcuchowej to mit – pisze. Za ciężka, uzależnia nas od paliwa i wytwarza tyle hałasu, że ściągnie nam na głowę wszystkie zombie z okolicy. Maczeta i strzelba – owszem, te okażą się przydatne. (...) Łatwiej obronimy się w mieszkaniu niż w domu, do pomocy mamy wtedy sąsiadów, a jeśli jeszcze przebywamy na wysokim piętrze, winda jest zepsuta, a klatka schodowa zniszczona – zyskamy trochę czasu. Bo mitologia zombie zakłada tylko przetrwanie. Nie ma mowy o zwycięstwie".

"Polityka"

Max Brooks, właściwie Maximillian Michael Brooks (ur. 23 maja 1972 w Nowym Jorku - amerykański pisarz specjalizujący się w literaturze science fiction, aktor i autor scenariuszy). Syn reżysera, producenta i aktora Mela Brooksa i aktorki Anne Bancroft. W latach 2001-2003 współtwórca znanego amerykańskiego programu rozrywkowego Saturday Night Live. Autor bestsellera World War Z, na którego podstawie powstała superprodukcja z Bradem Pittem w roli głównej.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 9/2013
Tytuł oryginalny: The Zombie Survival Guide: Complete Protection from the Living Dead
Rok wydania oryginału: 2003
Liczba stron: 432
Format: 135x205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788377851203
Wydanie: II
Cena z okładki: 34,90 zł


blog comments powered by Disqus