Błękitnokrwiści #4 - Dziedzictwo

okładka
Autor: Melissa De La Cruz
Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Lawrence Van Alen nie żyje. Winną jego śmierci uznano Schuyler, córkę Allegry, wnuczkę Lawrence'a i ostatnią nadzieję błękitnokrwistych... Schuyler ucieka przed starszyzną i stara się wyrzucić z pamięci imię Jacka. Na próżno. Gdy wydaje się jej, ze podjęła właściwą decyzję, ten, który jest Abaddonem, Aniołem Zagłady, przewraca jej świat do góry nogami. Czy naprawdę dla tej miłości warto umrzeć? Czy przeznaczeniem Schuyler jest popełnić te same błędy, które popełniła kiedyś jej matka?

Bliss ledwie pamięta własne imię. Jest czirliderką. Sympatyczną dziewczyną z Teksasu. Uczennicą Duchesne... Srebrnokrwistą? Co robiła przez ostatnie miesiące? Czym się stała? Zwodzona głosem Lucyfera, który traktuje jej ciało jak marionetkę, ze wszystkich sił stara się odzyskać swoje życie i odkryć prawdę o własnym pochodzeniu. Prawdę, która może ją uleczyć lub zniszczyć.

Ze wszystkich błękitnokrwistych, tylko Mimi wydaje się szczęśliwa. Podróżuje, tropi, knuje. Jest sobą. W pogoni za Jordan, młodszą siostrą Bliss, która okazała się Obserwatorem, towarzyszy jej Kingsley Martin - człowiek, który skazał Mimi na śmierć i który kocha ją straceńczą miłością od zarania dziejów.

Czas błękitnokrwistych właśnie się dopełnia...

"Błękitnokrwiści" to obecnie jedna z najpopularniejszych serii o wampirach, jakie ukazują się na polskim rynku. Unikalne połączenie powieści gotyckiej, wątku upadłych aniołów oraz klimatu rodem z serialu Seks w wielkim mieście sprawiło, że od czasu premiery w marcu 2010 roku, seria zyskała grono fanek nie tylko wśród młodzieży, ale również dorosłych kobiet.

Melissa de la Cruz, amerykańska pisarka i dziennikarka, jest autorką wielu poczytnych książek dla młodego czytelnika (bestsellerowa, również w Polsce seria o au pairs), jak również stałą korespondentką "New York Timesa", "Cosmopolitan", czy "Vogue".

Wydawnictwo: Jaguar
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 9/2010
Tytuł oryginalny: Blue Bloods: The Van Alen Legacy
Rok wydania oryginału: 2009
Liczba stron: 350
Format: 140x210 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788376860275
Wydanie: I
Cena z okładki: 35,90 zł


blog comments powered by Disqus