Błękitnokrwiści - Klucze do repozytorium

okładka
Autor: Melissa De La Cruz
Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Wygnani z niebios, przeklęci przez Boga, trwają na ziemi, pijąc krew śmiertelnych. Elita elit, twarze z pierwszych stron gazet, wampiry z Manhattanu... Nieśmiertelni, którym grozi zagłada.

Życie Schuyler, Jacka, Mimi i Bliss toczy się własnymi torami. Kruche sojusze, seria tajemniczych morderstw, zakazana miłość... Kim są naprawdę ci, którzy żyją setki i tysiące lat, ci, którzy odradzają się pod różnymi postaciami, którzy noszą różne imiona i zmieniają twarze jak karnawałowe maski? Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium - miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa.

Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne... Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na Klucze do repozytorium - klucze do tajemnicy błękitnokrwistych.

Klucze do repozytorium to zbiór luźnych tekstów, opowiadań, korespondencji i dokumentów przybliżających czytelnikom historię postaci występujących w serii "Błękitnokrwiści" i odsłaniających rąbka tajemnicy o historii niezwykłej rasy. Opatrzona licznymi detalami graficznymi, skomponowana w oryginalny sposób, książka skierowana jest do tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o Schuyler, Mimi, Jacku, czy tajemniczej Allegrze.

Wydawnictwo: Jaguar
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 10/2010
Tytuł oryginalny: Blue Bloods: Keys to the Repository
Rok wydania oryginału: 2010
Liczba stron: 220
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788376860312
Wydanie: I
Cena z okładki: 29,90 zł


blog comments powered by Disqus