Droga szamana

okładka
Autor: Michael Harner

Droga szamana to klasyk. Najsłynniejszy na świecie, pierwszy praktyczny podręcznik szamanizmu przeznaczony dla mieszkańców Zachodu. Antropolog Michael Harner jest obok Mircei Eliadego uznawany za największy światowy autorytet w sprawach szamanizmu, jest też praktykującym szamanem. Po naukach i praktykowaniu wśród Indian Ameryki Południowej i Północnej, Harner za swoją życiową misję przyjął propagowanie wśród ludzi Zachodu szamanizmu, jako starożytnej techniki fizycznego i duchowego uzdrawiania. Od ponad ćwierć wieku prowadzi warsztaty szamańskie na całym świecie. Droga szamana to podręcznik powstały dla uczestników tych warsztatów, a także dla wszystkich zainteresowanych praktyką szamanizmu. Harner uczy tradycyjnych podstawowych technik szamańskich bez użycia substancji halucynogennych. Oferuje nam wgląd w jedną z najstarszych i najpiękniejszych tradycji ludzkości.

*  *  *

"Cudowna, fascynująca książka... Harner naprawdę wie, o czym mówi".

Carlos Castaneda

"Osobisty, praktyczny przewodnik po sztuce szamańskiego uzdrawiania i uświęconych technik. Michael Harner jest nie tylko antropologiem, który studiował szamanizm; jest autentycznym białym szamanem".

Stanislav Grof, Przygoda odkrywania samego siebie

"Harner ma najwyższe kwalifikacje zarówno jako naukowiec, jak również jako praktykujący szaman. Bez wątpienia (od niedawnej śmierci Mircei Eliadego) jest wiodącym światowym autorytetem szamanizmu".

Nevil Drury, Szamanizm

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Miejsce wydania: Wrocław
Wydanie polskie: 1/2006
Liczba stron: 248
Format: 125 x 200 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 83-7384-519-4
Wydanie: I
Cena z okładki: 13,30 zł


blog comments powered by Disqus