Dedykacja

okładka
Autor: Nicola Kraus, Emma McLaughlin
Tłumaczenie: Monika Bukowska

Kolejna powieść autorek bestsellerowej Niani w Nowym Jorku!

Minęło kilkanaście lat od dnia, w którym Jake Sharpe zniknął z życia Kate. Bez słowa komentarza. Wkrótce jego nazwisko zaczęło pojawiać się w rubrykach kolorowej prasy, jego piosenki zdobywały czołowe miejsca na listach przebojów, a twarz świeciła z plakatów rozwieszanych w mieście i sypialniach nastolatek. Równie popularne były teksty Jake’a – otwarcie opowiadające o pikantnych szczegółach, które Kate wolałaby wymazać z pamięci.

Któregoś dnia media zapowiadają przyjazd gwiazdora do rodzinnego Vermont. Kate nie może zaprzepaścić szansy na zemstę – kreśli jej plan, wskakuje w pierwszy samolot  i... z zaskoczeniem uzmysławia sobie, że stara miłość to coś więcej niż tylko sezonowy hit.

Znakomity duet pisarski Kraus & McLaughlin, który zyskał popularność dzięki przebojowej Niani w Nowym Jorku, również i tym razem snuje satyryczną opowieść o współczesnym świecie. Dedykacja jest niezwykle zabawną powieścią, w której autorki z ironią i jawną złośliwością odzierają ze złudzeń banalny świat gwiazdorstwa.

Wydawnictwo: Znak
Wydanie polskie: 2/2008
ISBN-13: 978-83-2400-930-5
Cena z okładki: 30,45 zł


blog comments powered by Disqus