Rozłączy ich Śmierć

okładka
Autor: Nora Roberts

Autorka licznych bestsellerów z listy New York Times, Nora Roberts pisząca jako J. D. Robb, przedstawia najnowszą powieść z „seksownej i trzymającej w napięciu” (Publishers Weekly) serii. Jest rok 2059, czas konfliktu między ludzkością a technologią, i nowy wirus komputerowy staje się narzędziem w rękach terrorystów…

Reva Ewing, była agentka Secret Service, pracuje jako specjalistka do spraw bezpieczeństwa w Roarke Enterprises – do dnia, kiedy zostaje znaleziona przy zakrwawionych zwłokach męża, głośnego artysty Blaira Bisela, i swej najlepszej przyjaciółki. Okazuje się że tych dwoje od dawna łączył płomienny romans. Ale porucznik Eve Dallas nie wierzy w winę zdradzonej, zazdrosnej żony, zwłaszcza że pliki komputerowe obu ofiar zostały całkowicie zniszczone. Ten właśnie komputerowy wirus stanowi poważne zagrożenie dla Roarke’a, którego firma otrzymała rządowy kontrakt na opracowanie programu zabezpieczającego sieć elektroniczną przed atakiem hakerów-technoterrorystów. W całą tę sprawę zamieszani są wysoko postawieni członkowie agencji bezpieczeństwa, którzy chętnie obarczyliby Revę winą za zbrodnię i nie zawahają się przed obrzydliwym szantażem, aby powstrzymać Eve.

„Każda książka z tej serii winna być lekturą obowiązkową. Eve, Roarke i pozostali bohaterowie oczarują was, a zagadki kryminalne wciągną was bez reszty.”
– Grand Forks Herald

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 11/2006
Liczba stron: 264
Format: 146 x 225 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 83-7469-424-6
Cena z okładki: 24,00 zł


blog comments powered by Disqus