Najlepsza załoga Słonecznego #2 - Najlepsza załoga Słonecznego, tom 2

patronat gildii
okładka
Autor: Oleg Diwow

Rozległa jak Star Trek, ironiczna jak Paragraf 22, mocna jak syberyjski spiryt – taka jest właśnie Najlepsza załoga Słonecznego.

Za kilkaset lat – po III wojnie światowej i zimie postnuklearnej – mieszkańcy Ziemi zjednoczą się i skolonizują pobliskie planety. To oczywiste, mówi nam o tym niemal każda space opera. Ale w nowej powieści Olega Diwowa zasady są po to, żeby je łamać. Na pokładzie międzyplanetarnego krążownika "Paul Atrydes” nie służą kryształowi astronauci ze Star Treka. Admirał Raszyn z upodobaniem popija bimber pędzony w zakamarkach okrętu, psycholog pokładowy Linda Stanfield dręczy wszystkich swoją obsesją seksualną, nawigatorka zwana Cukiereczkiem romansuje ze starszym technikiem, a na dnie basenu w sekcji rekreacyjnej ktoś wymalował wielkiego członka. Czy taka załoga może stawić czoła zagrożeniu ze strony Obcych i intrygom polityków? Przed wami cały kosmos spraw o wiele bardziej skomplikowanych niż te na Ziemi.

Powieść kryje dodatkową niespodziankę w postaci niezliczonych smaczków nawiązujących do klasyki sf. Klucz do ich rozszyfrowania znajdziesz na końcu książki!

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Miejsce wydania: Lublin
Wydanie polskie: 3/2007
Seria wydawnicza: Obca Krew
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-60505-14-4
Wydanie: I
Cena z okładki: 9,99 zł

Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus