Detektyw Heckenburg #1 - Stalkerzy

okładka
Autor: Paul Finch
Tłumaczenie: Magdalena Koziej

Pierwszy z cyklu policyjnych thrillerów, których bohaterem jest detektyw sierżant Mark „Heck” Heckenberg – najskuteczniejszy glina w elitarnej jednostce Scotland Yardu.

Detektyw sierżant Mark „Heck” Heckenburg prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia 38 kobiet. Każda z nich wiodła szczęśliwe, pełne sukcesów życie, zanim zniknęła bez śladu. Trop prowadzi do sekretnego klubu, w którym możliwe jest wszystko, za co klienci chcą zapłacić. Ale gdy Heck i asystująca mu siostra jednej z ofiar próbują dowiedzieć się czegoś o tak zwanym "Nice Guys Club”, trafiają na mur milczenia.

Paul Finch – brytyjski pisarz i scenarzysta. Pisał scenariusze do programów telewizyjnych i filmów animowanych. Autor ponad 300 opowiadań grozy oraz wydawca zbiorów opowieści niesamowitych.

Znany ze spin-offów Doktora Who oraz kryminalnej serii z detektywem sierżantem Markiem „Heckiem” Heckenbergiem w roli głównej.

Dwukrotny zdobywca British Fantasy Award i wielokrotnie do tej nagrody nominowany. Zdobywca International Horror Guild Award.

Wydawnictwo: Albatros
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 8/2015
Tytuł oryginalny: DS Heckenburg: Stalkers
Rok wydania oryginału: 2013
Liczba stron: 448
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788378853862
Wydanie: I
Cena z okładki: 35,50 zł


blog comments powered by Disqus