Mroczny Łowca #1 - Rozkosze nocy

patronat gildii
okładka
Autor: Sherrilyn Kenyon
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec

Jak to jest być nieśmiertelną?

Droga Czytelniczko!

 Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak to jest być nieśmiertelną? Wędrować wśród nocy, polując na wampiry, które żerują na ludziach? Mieć nieograniczone bogactwa, nieograniczoną moc? Oto moje życie, mroczne i niebezpieczne. Odgrywam bohatera dla tysięcy, ale nikt mnie nie zna. I uwielbiam każdą minutę swojego życia.

 A przynajmniej tak myślałem, dopóki pewnego dnia nie obudziłem się przykuty do najgorszego koszmaru: konserwatywnej, zasadniczej kobiety. W przypadku Amandy - zasadniczej aż do bólu. Jest bystra, seksowna, dowcipna i nie chce mieć nic wspólnego ze światem paranormalnym - innymi słowy, ze mną.

 Amanda Devereaux pociąga mnie wbrew wszystkim zasadom, których bronię. Już nie wspominając o tym, że ostatnio, kiedy się zakochałem, zapłaciłem za to nie tylko życiem, ale i duszą. A jednak za każdym razem, kiedy na nią patrzę, łapię się na tym, że chcę spróbować raz jeszcze. Chcę uwierzyć, że miłość i lojalność istnieją.

 A co gorsza: zaczynam się zastanawiać, czy to możliwe, żeby taka kobieta jak Amanda pokochała mężczyznę, którego blizny sięgają bardzo głęboko i którego zdrada zraniła w serce tak potwornie, że być może już nigdy ono nie będzie bić.

Kyrian z Tracji

Bestsellerowa pisarka według rankingów "New York Times" - Sherrilyn Kenyon - wydała swoje książki w ponad dziesięciu milionach kopii w dwudziestu sześciu krajach. Jest autorką serii Dark-Hunter®, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie i pojawiała się w pierwszej dziesiątce bestsellerów według "New York Times", "Publishers Weekly", oraz "USA Today". Pisze jako Sherrilyn Kenyon oraz Kinley MacGregor i stworzyła kilka innych serii, w tym Brotherhood of Sword, Lords of Avalon oraz BAD. Sherrilyn Kenyon mieszka w okolicach Nashville, w stanie Tennessee, prowadząc życie pełne niebezpieczeństw... jak każda kobieta mająca trzech synów, męża, całą menażerię domowych pupili i kolekcję mieczy, na której punkcie zwariowali wszyscy domownicy.

Zajrzyj na stronę http://www.sherrilynkenyon.com oraz www.Dark-Hunter.com.

Wywiad z Sherrilyn Kenyon (anglojęzyczny):

Wydawnictwo: Mag
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 8/2010
Tytuł oryginalny: Dark-Hunter: Night Pleasures
Rok wydania oryginału: 2002
Liczba stron: 432
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7480-179-9
Wydanie: I
Cena z okładki: 12,99 zł


blog comments powered by Disqus