Saga Zmierzchu #3 - Zaćmienie

patronat gildii
okładka
Autor: Stephenie Meyer
Tłumaczenie: Joanna Urban

Kontynuacja bestsellerowego Zmierzchu i Księżyca w nowiu. W USA jej nakład przekroczył 1.000.000 egzemplarzy, książka zdystansowała na listach przebojów Harry'ego Pottera. Czytelnicy, których zauroczyły Zmierzch i Księżyc w nowiu, z pewnością z tą samą przyjemnością pochłoną Zaćmienie, wyczekiwany z niecierpliwością III tom wampirzej sagi miłosnej autorstwa amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer.

Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, Bella uświadamia sobie, że znowu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. W dodatku, wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami a wilkołakami, zmuszona jest wybierać pomiędzy miłością Edwarda a przyjaźnią Jacoba. Zbliża się też zakończenie roku szkolnego, a więc termin przemiany - czy Bella ma wybrać życie czy śmierć?

W lutym 2008 rozpoczęły się zdjęcia do filmu Zmierzch. Główne role zagrają Kristen Stewart i Robert Pattison. Premiera w grudniu 2008.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Miejsce wydania: Wrocław
Wydanie polskie: 4/2008
Tytuł oryginalny: Eclipse
Rok wydania oryginału: 2007
Liczba stron: 552
Format: 130x205 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-245-8609-7
Wydanie: I
Cena z okładki: 34,90 zł


blog comments powered by Disqus