Vanessa "Michael" Munroe #2 - Niewinna

okładka
Autor: Taylor Stevens
Tłumaczenie: Agnieszka Jacewicz

Vanessa "Michael" Munroe - tajemnicza i nieustraszona bohaterka Informacjonistki - przyjmuje nowe wyzwanie.

Przed ośmioma laty małą Hannę uprowadzono ze szkoły prosto do  zamkniętego  świata Wybranych. Od tamtej pory sprzymierzeńcy ich przywódcy - Proroka - ukrywają dziewczynkę i chronią jej porywacza. Grupa młodych ludzi, którym udało się wyrwać z sekty, dowiaduje się, gdzie jest Hanna, i zwraca do Vanessy Munroe o pomoc. Munroe podejmuje się zadania. Wyrusza do Buenos Aires, aby przeniknąć do sekty i wydostać stamtąd dziewczynkę. Wprowadzona w świat, jakiego wcześniej nie znała, musi znaleźć sposób na nieprzewidywalnych Wybranych i ich niebezpiecznych popleczników, zmagając się jednocześnie z własną naturą, która coraz gwałtowniej daje o sobie znać. Nie może dopuścić do tego, by szansa na uratowanie Hanny przepadła na zawsze.

Po raz kolejny Taylor Stevens po mistrzowsku tka akcję błyskotliwego, pełnego napięcia thrillera, który czyta się jednym tchem.

* * *

Taylor Stevens urodziła się  i wychowywała  w sekcie religijnej Dzieci Boga, zerwała z nią i wybrała własną drogę. Po wielu podróżach ostatecznie  osiadła w Dallas, gdzie mieszka z dwiema córkami.

REBIS opublikował jej debiut literacki - Informacjonistkę. Prawa do jej wydania sprzedano do kilkunastu krajów, a słynny reżyser James Cameron Planuje przenieść ją na ekran.

Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 3/2013
Tytuł oryginalny: The Innocent
Rok wydania oryginału: 2011
Liczba stron: 320
Format: 135x215 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788375109634
Wydanie: I
Cena z okładki: 34,90 zł

Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus