Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu

okładka
Autor: Tenzin Wangyal Rinpocze
Tłumaczenie: Joanna Grabiak-Pasiok

Dzięki opisanym w tej książce praktykom będziemy mogli poprawić jakość swojego życia, osiągnąć duchową doskonałość i zrealizować nasz największy potencjał.

Zrozumienie, jak nasze działania, słowa i myśli wzajemnie na siebie oddziałują, nie tylko umożliwia nam postępy na duchowej ścieżce, ale też pozwala zmienić obraz samych siebie i bardziej radośnie doświadczać życia. W przystępny i bezpośredni sposób Tenzin Wangyal Rinpocze przedstawia tybetańskie techniki medytacyjne, kładąc nacisk zarówno na samą praktykę, jak i wiedzę teoretyczną. To zbiór ćwiczeń jogicznych, wizualizacji, uzdrawiających praktyk z dźwiękiem oraz medytacji - w zależności od tego, w jakiej sferze życia napotykamy problemy, możemy wybrać odpowiednią praktykę.

Tenzin Wangyal Rinpocze to uznany autor książek i nauczyciel mający uczniów na całym świecie. Jest założycielem i duchowym kierownikiem Instytutu Ligmincha. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiejTybetańska joga snu i śnieniaLeczenie formą, energią i światłemCuda naturalnego umysłu (wszystkie wydane przez REBIS).

Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 7/2013
Tytuł oryginalny: Tibetan Yogas of Body, Speech and Mind
Liczba stron: 344
Format: 125x205 mm
Oprawa: twarda
ISBN-13: 9788378184355
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,90 zł


blog comments powered by Disqus