Królestwo Zmierzchu #4 - Naznaczony przez bogów

patronat gildii
okładka
Autor: Tom Lloyd
Tłumaczenie: Agnieszka Jacewicz

Lord Isak zginął, zabijając przedtem jedynego syna potężnego władcy Meninów. Po bitwie Styrax pogrąża się w żałobie, a inicjatywę przejmuje król Narkangu Emin, chcąc uchronić Krainy przed chaosem i zakusami podstępnego, okrutnego cienia Azaera.

W ostatecznej krwawej rozgrywce nie będzie jednak sam, niespodziewanie zyska sprzymierzeńca, który wydawał się stracony na wieki. Okazuje się, że przyjaciele nie opuścili Isaka po jego śmierci i że lojalność, odwaga i oddanie mogą wyrwać nawet z Ciemnych Miejsc, choć wymaga to ogromnych ofiar...

*  *  *

"Lloyd stworzył świat niezwykle rzeczywisty, z wiarygodną polityką, zamieszkany przez zwykłych ludzi żyjących obok bohaterów".

Cheryl Morgan, emeraldcity.com

"Przejmująca opowieść, galeria bohaterów odmalowanych z realistyczną precyzją, bogata narracja z elementami romansu rycerskiego i porywającymi scenami batalistycznymi - wszystko to składa się na pisarstwo Lloyda".

"Library Journal"

"Lloyd doprowadza walkę dobra i zła do punktu kulminacyjnego zarówno poprzez oszałamiające gwałtowne starcia, jak i przez subtelne przemiany bohaterów. Miłośnicy literatury fantasy będą całkowicie usatysfakcjonowani".

"Publishers Weekly"

Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 8/2011
Tytuł oryginalny: Twilight Reign: The Ragged Man
Rok wydania oryginału: 2010
Liczba stron: 632
Format: 130x200 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788375106848
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,90 zł

Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus