Wayne: Mściciel z Gotham

okładka
Autor: Tracy Hickman

Za każdą maską kryje się prawdziwy człowiek.

Wayne: Mściciel z Gotham to opowieść o teraźniejszości i przeszłości, i o śledztwie prowadzącym w historię dwóch pokoleń potężnej rodziny naznaczonej mroczną tajemnicą. Dawni wrogowie powrócili… Nowi wrogowie wkrótce się narodzą. A Mroczny Rycerz dokona straszliwego odkrycia w bezlitosnej walce o prawdę...

Dwóch mężczyzn rozdzielonych morderstwem: Thomas, niepokorny lekarz i dziedzic rozległego imperium Wayne`ów, i Bruce, jego syn, którego życie na zawsze zmienił dzień, w którym był świadkiem śmierci rodziców. Zabójstwo Thomasa i Marthy Wayne`ów to straszliwy punkt zwrotny, kiedy Bruce stał się Batmanem.

Akta sprawy `Mrocznego Rycerza` zostały dawno zamknięte, fundament potajemnego życia Bruce`a Wayne`a osadzone w prostym motywie bandyckiego napadu. Tym fundamentem wstrząsa nagle niespodziewany gość. Poddaje w wątpliwość wersję wypadków, które doprowadziły do śmierci ukochanej matki i podziwianego ojca Bruce`a, i dały początek jego nienasyconej chęci niesienia pomocy i… zemsty.

Żeby odkryć prawdziwą historię swojej rodziny, Batman musi stanąć twarzą w twarz z dawnymi wrogami i zmierzyć się z nowym brzemieniem swojego mrocznego dziedzictwa.

Wydawnictwo: Amber
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 7/2012
Tytuł oryginalny: Wayne of Gotham
Rok wydania oryginału: 2012
Liczba stron: 272
Format: 130x200 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788324143474
Wydanie: I
Cena z okładki: 32,80 zł


blog comments powered by Disqus