Ameet

AMEET rozwija dziecięcą wyobraźnię

Ameet powstał w 1991 roku jako wydawnictwo ukierunkowane na tworzenie książek aktywizujących dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Od początku naszej działalności pracowaliśmy nad rozszerzeniem oferty wydawniczej, w której dziś można znaleźć: cały szereg publikacji aktywizujących, edukacyjnych, serię książek „Maluj wodą", serię książek wspomagających naukę języka angielskiego Disney MAGIC ENGLISH, książki z płytami z serii „Czytaj i Słuchaj", literaturę dziecięcą oraz książki dla starszych dzieci.

Tworzymy dla dzieci i z myślą o dzieciach

Dzieci to najwdzięczniejsi, a jednocześnie najbardziej wymagający odbiorcy. Ich rozwój jest dla nas bardzo istotny. To dla nich tworzymy nasze książki pełne aktywizujących zadań i nietuzinkowych pomysłów, dzięki którym uczą się, bawią i rozwijają swoją wyobraźnię.

Jakość - to dla nas podstawa

Staramy się, aby nasze książki spełniały oczekiwania naszych Klientów - zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Dlatego kładziemy nacisk na wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu Klienci chętnie i często sięgają po książeczki z logo Ameet.

Dla nas to najlepsza rekomendacja.

Życzymy wielu miłych chwil w towarzystwie naszych książek!

[opis wydawcy]

Adres:
AMEET Sp. z o.o.
ul. Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź

Biura i adres do korespondencji:

ul. Obywatelska 137
94-104 Łódź
tel. +48 42 676-27-78
faks +48 42 676-28-19
e-mail. ameet@ameet.com.pl
blog comments powered by Disqus