Biblioteka Akustyczna

Biblioteka Akustyczna jest przedsięwzięciem wydawniczym powołanym do życia z inicjatywy International Publishing Service Sp. z o.o (IPS), Wydawnictwa W.A.B.  i osób prywatnych. Oferujemy książki do słuchania czytane przez najlepszych lektorów. Publikacje Biblioteki Akustycznej to książki dla dzieci i młodzieży, klasyka oraz hity literatury krajowej i zagranicznej zarejestrowane na płytach CD oraz w formatach MP3. Nasz produkt to sposób na dotarcie do każdego kto z wielu powodów nie może przeczytać tych wszystkich tytułów, które chce i powinien.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że im bardziej jesteś zajęty tym więcej masz czasu na czytanie? Wysłuchanie ulubionych tytułów, które oferuje Biblioteka Akustyczna jest możliwe podczas wielu codziennie wykonywanych czynności - jazdy samochodem, rowerem, joggingu, w trakcie spaceru z psem czy w czasie prasowania, sprzątania lub gotowania.

Biblioteka Akustyczna to najnowszy projekt wydawniczy realizowany przez firmę, która na polskim rynku istnieje od 1989 roku. IPS specjalizuje się w dystrybucji zagranicznych publikacji naukowych oraz eksporcie polskich książek i czasopism na rynki zagraniczne. IPS to jedna z niewielu firm na polskim rynku księgarskim, która realizuje zamówienia na wszystkie dostępne na światowym rynku publikacje naukowe, niezależnie od formy ich wydania (druk, dostęp on-line, e-booki, CD-ROMy, bazy danych). Firma wdrożyła system Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2000. Przy realizacji tego projektu Biblioteka Akustyczna ściśle współpracuje z firmą ART-IST działającą na rynku od 1999, która z powodzeniem zajmuje się promocją i działalnością w wielu dziedzinach sztuki między innymi: produkcją nagrań dźwiękowych, programów muzycznych, teatralnych, kabaretowych oraz w dziedzinie sztuk plastycznych.

Adres:
Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Rejtana 7/9
Warszawa 02-516, Polska

tel. 22 625 16 53 wew. 32
fax. 22 621 54 70
e-mail: info@bibliotekaakustyczna.pl
blog comments powered by Disqus