The Forge

The Forge - Kużnia Pomysłów jest redagowana przez grupę zadeklarowanych miłośników i pasjonatów gier fabularnych, związanych z RPG od ponad 13 lat. Dziś chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami z Wami...

The Forge <theforge@theforge.pl>

W skład zespołu The Forge wchodzą:

Maciek - urodzony w 1977 roku, dożywotnio związany z grami fabularnymi, podobno urodził się trzymając w lewej rączce ołówek, a w prawej kostkę dwudziestkę. Kiedy pracuje, słucha dużo dobrej muzyki ze swojej olbrzymiej kolekcji płyt.<maciek@theforge.pl>

Paweł - rocznik 1978. Odkąd sięga pamięcią przemierzał drogi Starego Świata, zahaczając czasami o Warszawę, gdzie mieszka. Rysunek oraz fotografia to dwie z jego pasji, trzecia to RPG.<pawel@theforge.pl>

Pomagają i wspierają nas:

Aśka - rocznik 1981. Zagubiona w Cieniu, wciąż szuka drogi powrotnej do Amberu. Gra od ponad 7 lat, w wolnych chwilach czyta, pisze albo marudzi. W poprzednim życiu była kotem.

Daniel
- rocznik 1977. Od lat ze złośliwym błyskiem w oczach chroni się za przesłonką Mistrza Gry. Dziennie przez głowę przelatuje mu miliardy pomysłów, z których większość nie ma szans na zaistnienie (głównie ze względu na brak czasu). Fanatycznie oddany D&D oraz d20.

Krzysiek - rok produkcji 1978 - made in warsaw. Zachowuje świeżość mimo narastających lat na karku. Od 13 lat oddany rpegowiec, choć ostatnio bardziej wierzący niż praktykujący. Od 5 lat stały element folkloru warszawskiego fandomu, znany jako "Śliw".

Iwona - rocznik 1981. Nie może się zdecydować, który język bardziej jej się podoba: angielski, włoski, czy polski. Dopiero zaczyna swoją przygodę z RPG i bardzo ją ciekawi jak sobie poradzi (jeśli macie jakieś wskazówki odnośnie tłumaczenia, piszcie od razu). Jak na razie brzmi ekscytująco.

Przemek - rocznik 1985. Od lat dogryzający biednym graczom z zaszczytnej pozycji Mistrza Gry. Często przez przypadek i zupełnie niechcący wpada na przeróżne pomysły... gdyby nie wszechobecny z nim notes i ołówek, wiele z nich byłoby utracone.
blog comments powered by Disqus